O spoločnosti

vyber-10

Niekoľko slov na úvod

Spoločnosť DUBAI TRADE s.r.o. vznikla v máji 2007 ako obchodná spoločnosť špeciálne zameraná na export/import tovaru medzi Slovenskom a Spojenými Arabskými Emirátmi (U.A.E.).

V súčasnosti je ťažiskom činnosti spoločnosti dovoz veľkoplošnej gresovej dlažby, keramických obkladov a dlažby a dekoračného obkladového prírodného kameňa od renomovaných dodávateľov z U.A.E., Egyptu, Indie, Číny a z Južnej Kórey.

Pre našich zákazníkov neustále hľadáme konštrukčne aj dizajnovo zaujímavý materiál o čom svedčí aj novinka – odľahčené obklady a dlažby rozmeru 120 x 60 cm a hrúbky 5 mm s rôznou finálnou úpravou povrchu, ktoré sme ako prví začali importovať na slovenský trh.

Naše pôsobisko

Spoločnosť DUBAI TRADE Ltd., s.r.o. realizuje hlavne v regióne stredného Slovenska veľkoobchod a maloobchod s importovaným tovarom.
Cieľom spoločnosti je mať svoje stabilné miesto na slovenskom trhu s vyššie uvedenými výrobkami: príťažlivým a moderným dizajnom, kvalitou ponúkaného tovaru, veľmi zaujímavou/bezkonkurenčnou cenou a okamžitou dostupnosťou ponúkaného tovaru. Súčasťou poskytovaného servisu je poradenstvo a individuálny prístup k zákazníkovi.“

Portfólio

Fungujúcu sieť obchodných partnerov spoločnosti DUBAI TRADE Ltd., s.r.o. dnes tvoria predovšetkým:

  • stavebné firmy
  • konkrétni individuálni investori väčších stavieb a ich projektanti, ktorí vyberajú vhodný materiál (obklady a dlažbu) na zabudovanie do svojich objektov
  • malí stavebníci nových rodinných domov a majitelia bytov a domov, ktorí sa rozhodli realizovať ich rekonštrukciu a prestavbu

Naše služby

Ponúkame moderné a estetické obklady a dlažby, ktoré stavbe dodajú reprezentatívny vzhľad a súčasne spĺňajú všetky očkávania na údržbu, vzhľad a životnosť.

Sme priamym dovozcom od renomovaných svetových výrobcov a naše ceny sú na úrovni 45-55% v porovnaní s cenami u konkurencie pri produktoch porovnatelnej kvality. Reálne to pre zákazníka znamená, že dostane luxusný tovar za cenu bežného tovaru.

Rôzne štýly, jeden materiál!

Máte otázku? Spýtajte sa, alebo si pozrite odpovede na časté otázky iných.
Tu si môžete prezrieť naše referencie
Späť na hlavnú stránku